Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Zájazdy

Všeobecné informácie

1 2 3 »

O destinácii

Zaton, malé turistické mestečko, leží v širokom, pred vetrom a vlnami chránenom zálive, cca 16 km od Zadaru. Predstavuje jedinečné spojenie dalmatínskej architektúry, príjemného stredozemného podnebia, zachovanej prírody, bohatého kultúrno-historického dedičstva a rušného turistického života.

V letovisku je pekná, 1,5 km dlhá pláž z okruhliakov a piesku, obklopená borovicovým lesom s pozvoľným vstupom do mora, s tobogánmi a šmýkačkami, vhodná aj pre deti. Pláž bola vyznamenaná tzv. Modrou vlajkou. Zaton sa právom pokladá aj za letovisko s mimoriadne širokou ponukou športových aktivít (jachting, windsurfing, vodné lyžovanie, jazda na vodnom skútri, potápanie, tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, hádzaná, stolný tenis, strelnica, cyklotrasy) a taktiež sa pýši veľmi rušným spoločenským životom. Usporadúvajú sa tu početné zábavné a športové akcie pre deti, mládež i dospelých. Zaton má výborné podmienky pre rodinnú rekreáciu. Pre deti sú tu ihrisko, lunapark, detská autoškola, organizujú sa súťaže. Veľmi známa a populárna je diskotéka Saturn, kde často hosťujú významné skupiny a prední speváci, konajú sa tu módne prehliadky a ďalšie zábavné akcie. Zaton je určite ideálnym miestom pre Vašu dovolenku.

Vzdialenosť od letiska

16 km (Zadar)

Vzdialenosť od Bratislavy

716 km

Pláž

Okruhliaková, piesočná

Mapa

Video

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím