ÚVOD » Turecko » Belek » Belek

Kirman Belazur Resort & SPA
★★★★★

Veľmi dobré10.0
Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Výlety
Kirman Belazur Resort & SPA - Kirman Belazur 5* - 1 Kirman Belazur Resort & SPA - Kirman Belazur 5* - bazén - 2 Kirman Belazur Resort & SPA - Kirman Belazur 5* - aquapark - 3 Kirman Belazur Resort & SPA - Kirman Belazur 5* - bazén - 4 +10
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Pred hotelovým rezortom, široká pieskovo kamienková pláž. Plážový servis majú klienti k dispozícií zadarmo.

Centrum

Od centra mesta sa hotel nachádza 8 km.

Bazén

Rezort disponuje vonkajším, vnútorným a detským bazénom. Nachádza sa tu aj bazén so šmýkačkami.

Od letiska

Doba trvania transferu od letiska je 45 minút.

Poloha

Hotelový rezort sa nachádza v známom letovisku Belek. Od centra mesta je vzdialený 8 km a od letiska približne 45 minút jazdy. Je hneď pri pieskovo kamienkovej pláži.

Internet

V celom rezorte je bezplatné internetové pripojenie.

O hoteli

Luxusný hotel zaradený do hotelovej siete Kirman, ktorá je zárukou kvalitných služieb. Je postavený priamo pri krásnej širokej pieskovo kamienkovej pláži. Ponúka komfortné ubytovanie pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladé dvojice. 

Ubytovanie

Možnosť ubytovania v dvojlôž kových izbách s 1 prístelkou. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciou, minibarom, trezorom za poplatok, telefónom, LCD SAT TV a balkónom alebo terasou. 

Stravovanie

Koncept stravovania all inclusive ultra. Presný rozpis stravovania je k dispozícii po príchode na recepcii hotela.

Služby

V rezorte sa nachádza hlavná reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie, 6 barov, kaderníctvo, SPA centrum, lekár, fitnescentrum, plážový volejbal, šípky, stolný tenis. pre najmenších klientov je pripravený pestrý animačný program, detské ihrisko a animačný tím.

Nákupné možnosti

Priamo v rezorte sa nachádza nápupná pasáž a v okolí hotela je viacero nákupných možností.

Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

O destinácii

Belek, známe turistické stredisko, leží asi 30 km východne od mesta Antalya a patrí medzi luxusnejšie rezorty (4* a 5* hotely s vysokým štandardom služieb), ktoré možno nájsť na južnom pobreží Turecka, na Tureckej riviére. Belek je lákadlom aj pre milovníkov golfu, pretože je tu niekoľko exkluzívnych golfových ihrísk tak pre začiatočníkov ako aj pre skúsených hráčov, a je doslova rajom milovníkov golfu. Letovisko je obklopené nádhernými borovicovými a eukalyptovými hájmi, ktoré sú plné fauny a flóry. Letovisko Belek sa nachádza medzi dvoma ďalšími známymi strediskami - Antalya a Alanya – a ponúka viacero možností kam si vyraziť na pekný výlet. Belek je atraktívne letovisko so širokou ponukou hotelov, krásnymi plážami, s množstvom športových i turistických atrakcií a právom patrí medzi jedno z najnavštevovanejších letovísk na Tureckej riviére. Je to letovisko skôr pre náročnejších hostí, ktorí túžia stráviť svoju dovolenku na pokojnom mieste a v okolí nádhernej prírody.

Vzdialenosť od letiska

Letisko je vzdialené 30 km (Antalya). Transfer z letiska trvá približne 30 minút.

Čas transferu z letiska do stredísk je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivvých hoteloch po trase.

Vzdialenosť od Bratislavy

2 225 km.

Dĺžka letu

Bratislava - Antalya: 2:15 hod.
Košice - Antalya: 2:00 hod.
Poprad - Antalya: 2:10 hod.
Sliač - Antalya: 2:10 hod.
Viedeň - Antalya: 2:15 hod.

Dĺžky letov sú len približné a informatívne.

Dĺžka trasy

Cesta z Bratislavy trvá približne 24 hodín, vedie viacerými krajinami a je čiastočne spoplatnená.

Počasie

Počasie je v Turecku veľmi príjemné počas celého roka a najmä v lete, kedy teploty dosahujú veľmi vysoké teploty. V letovisku Belek je od januára do marca veľmi príjemné počasie a to od 15°C do 17°C. Apríl je o čosi teplejší a teplota vystúpi na 21°C. V máji sa už začína veľmi teplé letné počasie, kedy teploty vystúpia až na 25°C. Jún, júl, august a september sú najhorúcejšie mesiace a teploty dosahujú  32°C - 35°C. V októbri sa začne znova ochladzovať na príjemných 24°C, v novembri na 21°C a v decembri sa ochladí až na 16°C.

Pláž

V stredisku Belek nájdete prírodnú piesočnatú pláž, ktorá patrí k najlepším plážam na tureckom pobreží. Je dlhá 16 km a získala ocenenie Modrou vlajkou EÚ za čistotu a kvalitu služieb. Pláž je známa aj miestom liahne korytnačiek, ktoré si pri rodení svojich potomkov potrpia na ekologické prostredie. Pláž má mierne zvažujúci svah, ktorý je vhodný pre deti.


(Zdroj: flickr//cc/Belek)

More

More je čisté, priezračné a po celý rok má príjemné teploty.

Teplota mora

Január - 17°C, Február - 16°C, Marec - 17°C, Apríl - 18°C, Máj - 21°C, Jún - 23°C, Júl - 25°C, August - 27°C, September - 27°C, Október - 24°C, November - 21°C, December - 18°C.

Deti

Pre deti je tu možnosť návštevy zábavnýh a vodných parkov so šmýkačkami a inými atrakciami. Niektoré pláže sú upravené pre deti a majú k dispozícii detské ihriská. 

Šport

Okrem leňošenia na pláži si tu prídu na svoje aj milovníci aktívnej dovolenky. Z vodných športov sú k dispozícii: jazda na člne, na jachte, na šlapadke, na banáne alebo na vodných lyžiach. Taktiež je v ponuke parasailing, surfovanie a potápanie. Mnohé hotely poskytujú tenisové kurty, bowlingové dráhy, ping-pong, volejbalové ihriská, fitness a telocvične.

Zábava

V letovisku Belek sa môžete zabaviť v mnohých hotelových rezortoch, ktoré pre svojich hostí pripravujú bohaté večerné programy. Môžete si pozrieť rôzne predstavenia, show alebo kabarety v podobe živých vystúpení, hudby, tanca a diskoték.

Mapa

Video

10
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.1. 2019 o 16:23
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Vysoký štandard, hotelové izby pekné a upratané každý deň. Vynikajúce jedlo. Veľmi čisté a pekné pláže. Bol som veľmi očarený animáciami a animátormi, robia svoju prácu veľmi dobré a zábavné. All Inclusive bol najlepší. Skvelé, odporúčam tento hotel.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.1. 2019 o 16:14
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Skvelý hotel a veľmi príjemná pohostinnosť pre dospelých i deti. Detský klub je veľmi dobrý, deti boli šťastné. a chcú sa vrátiť aj v budúcom roku. Izby sú pekné a čisté, bazén veľmi dobrý, rovnako ako aquapark.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.1. 2019 o 16:13
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.pl
Plusy: Hotel je veľmi dobrý, chutné jedlo, skvelé izby a animátori sú tu najlepší a robia fascinujúce show, dokážu pobaviť všetkých hotelových hostí. A sú tu veľmi dobré služby, ktoré poskytuje personál. V blízkosti hotela sú tiež obchody. Odporúčam tento hotel.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.1. 2019 o 16:09
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.pl
Plusy: Skvelý hotel pre deti i dospelých. Izby čisté, jedlo veľmi dobré, priateľské služby. Hotel sa nachádza na veľkej ploche, takže si každý môže nájsť niečo pre seba. Ak niekto chce aktívne tráviť čas, hotel má obrovský aquapark a animácie.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 5.1. 2019 o 16:08
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.pl
Plusy: Báječný hotel, skvelé služby. V bazénoch a aquaparku skvelé kúpele. Pokiaľ ide o jedlo, je to rozprávka, na výber je množstvo jedlá. Ďalšou výhodou je lekár v hoteli, naše dieťa bolo choré a nemuseli sme nikam chodiť, doktor prišiel, vyšetril, dal liek. To bude dôležité najmä pre rodiny s deťmi. Pláž v blízkosti hotela je veľmi pekná, bez problémov s lehátkami. Považujeme pobyt za veľmi úspešný a určite sa do neho vrátime.
zobraziť viac

V blízkosti strediska Belek je k videniu veľa prírodných i historických krás, vrátane národných parkov, antických miest a jaskýň. 

BELEK TOWN MOSQUE

Mestečko Belek je vzdialené približne 20 minút od pláže. V centre mesta nájdete množstvo obchodov, marketov a trhov, ktoré sú pripravené práve pre turistov. Každú sobotu je v meste klasický turecký trh, kde je možné zjednávať ceny.


(Zdroj: flickr//cc/Belek Turkey)

THE LAND OF LEGENDS THEME PARK

V neďalekom stredisku Serik sa nachádza obrovský zábavný a vodný park, kde uvidíte množstvo atrakcií, šmýkačiek, bazénov, reštaurácií a bufetov. Je to vynikajúci výlet najmä pre deti.


(Zdroj: flickr//cc/Belek)

TERMESSOS

Ak chcete spoznať tajomné miesto vysoko v skalách, tak navštívte tento objekt, ktorý spoznáte spolu so sprievodcom. Je dôležité pripraviť si pevnú obuv, pretože výstup je troška nárčnejší.


(Zdroj: flickr//cc/Tormessos)

KÖPRÜLÜ

Národný park, kde uvidíte najmä krásnu prírodu, vodopády, skaly a borovicové lesy. Zaujímavá je aj rieka, ktorá je sfarbená do zelenomodrej farby. Tento výlet je ako stvorený pre objavovanie krás tureckej prírody.


(Zdroj: flickr//cc/Köprülü)

ASPENDOS

Veľmi známa a významná pamiatka, ktorá patrí k najlákavejším atrakciám v Turecku. Aspendos bol postavený rímskym architektom a zmestí sa tam až 15 000 divákov. Je to veľmi významné archeologické miesto a miesto rímskeho divadla.


(Zdroj: flickr//cc/Aspendos)

PERGÉ

Mestečko Pergé je plné pamiatok ako sú pozostatky divadla, brány a štadiónu. Vidieť tu môžete aj pozostatky kresťanskej baziliky a akropoly. Pergé je veľmi zaujímavým a historicky významným miestom.


(Zdroj: flickr//cc/Pergé)

JASKYŇA DAMLATAS

Ak sa potrebujete troška schovať pred slnkom a schladiť sa, tak navštívte jednu z jaskýň, ktoré ponúka Antalya. Najznámejšou je Damlatas, ktorá má liečebné účinky a odporúča sa, aby ju navštívili ľudia s astmou a dýchacími problémami.


(Zdroj: flickr//cc/Damlatas)

JASKYŇA KARAIN

Ďalšia jaskyňa v Antalyi sa skladá z troch častí a je náleziskom rôznych nástrojov z praveku, ľudských lebiek a kostier zvierat.


(Zdroj: flickr//cc/Karain)

VODOPÁDY MANAVGAT

Neďaleko letoviska Antalya tečie rieka Manavgat, ktorá prechádza krásnou prírodou a lesom, kde vytvára menšie vodopády. Je to veľmi známe a často navštevované miesto v Turecku, kde sa nachádza aj park so záhradou.


(Zdroj: flickr//cc/Manavgat)

DUDEN WATERFALL

Neďaleko letoviska môžete vidieť prírodnú krásu v podobe vodopádu. Rieka Duden steká z pohoria Taurus a vytvára tak dva krásne vodopády, ktorými sa môžete pokochať. V blízkosti sa nachádza aj známa pláž, reštaurácie a iné atrakcie. 


 (Zdroj: flickr//cc/Duden Waterfall)

Viac výletov nájdete na TripAdvisor.

 

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím