Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Zájazdy

Všeobecné informácie

1 2 3 »
Phaselis Hill Resort - 0 Hotel Sherwood Club Kemer - 1 Club Phaselis Holiday Village - 2 Fame Residence Goynuk - 3 Hotel Sherwood Greenwood Resort - 4

O destinácii

Goynuk je malebná dedinka ležiaca v juhozápadnom Turecku, na Tureckej riviére, asi 30 km od mesta Antalya a 4 km od letoviska Kemer. V Goynuk nájdete luxusné hotely so širokou paletou najrôznejších a hlavne kvalitných služieb, ktoré uspokoja aj náročných klientov. V Goynuk nájdete veľké množstvo obchodov so suvenírmi, barov, kaviarní i reštaurácií.

Letovisko je lemované širokými piesočnatými plážami z jednej strany a vrcholkami pohoria Taurus zo strany druhej. Pláže sú v rezorte Goynuk skutočne nádherné.

Juhozápadnej Turecko sa vyznačuje nádhernou prírodou a veľkým množstvom národných parkov. Najväčším lákadlom pre turistov jv okolí letoviska Goynuk je Národný park Olympos. Nádherná príroda, bezkonkurenčné kúpanie na plážach národného parku, ohnivá stráň „Chiméra“ a jej fascinujúce ohnivé gejzíry, ktoré vytvára unikajúci metán, isto očaria nejedného návštevníka. V okolí letoviska môžeme ďalej navštíviť obrovské vápencové hory, kaňon Goynuk, skaly Ikiz Kayalar, jaskyne Beldibi a Molla, byzantský kostol, Atatürkovu priehradu, ktorá je jednou z najväčších stavieb svojho druhu na svete, kolosálnu hrobku kráľa Antiocha zvanú Nemrut Dagh a rad ďalších zaujímavých miest v okolí ako napr. staroveké mesta Phaselis, Olympos, Antalya.

Transfer z medzinárodného letiska Antalya – 50 min.

Vzdialenosť od letiska

30 km (Antalya)

Vzdialenosť od Bratislavy

2287 km

Dĺžka letu

3 hod.

Pláž

Piesočné

Mapa

Video

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím