Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Taliansko » Abruzzo

Romantické paláce pri jazere Como a svetová výstava EXPO v Miláne

Popis hotela
Termíny
Galéria
Výlety
Romantické paláce pri jazere Como a svetová výstava EXPO v Miláne - 1 Romantické paláce pri jazere Como a svetová výstava EXPO v Miláne - 2 Romantické paláce pri jazere Como a svetová výstava EXPO v Miláne - 3 Romantické paláce pri jazere Como a svetová výstava EXPO v Miláne - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.
Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

Región Abruzzo je jeden z najkrajších regińov Talianska najmä vďaka svojej prírode, horám, jazerám, národným aj prírodným parkom a rezerváciam a starovekým miestam. 

Pescara

Mesto Pescara je miestom, kde sa zhromažďuje všetok turistický ruch. Toto krásne mesto leží na pobreží Jadranského mora a má neopísateľnú atmosféru. Pescara je prístavným mestom, ktoré má moderný nádych, no ukrýva aj zopár historických pamiatok. Za zmienku určite stojí Katedrála di San Cetteo, Bazilika della Madona dei Sette Dolori a taktiež kostol San Silvestro. Od hlavného mesta L´Aquilla je vzdialené cca 110 km.


(Zdroj: flickr//cc/Pescara)

L´Aquilla

V regióne Abruzzo je hlavným mestom L´Aquilla. Toto mesto je vo vnútrozemí a od pobrežia je vzdialené približne 100 km. Ukrýva množstvo pamiatok a zákutí, ktoré sa oplatí vidieť. Rôzne baziliky, mestský hrad, kostoly a domčeky môžete vidieť v hlavnom meste regiónu. 

Teramo

Ďalšie krásne typické talianske mestečko, ktoré sa rozprestiera v hornatej časti regiónu. Mestečko leží na úpätí pohoria Gran Sasso odkiaľ je krásny výhľad. V meste máte možnosť vidieť niekoľko pamiatok napríklad biskupský palác alebo teramskú katedrálu. Teramo je od hlavného mesta L´Aquilla vzdialené cca 60 km.

Národné parky a rezervácie

Národný park Abruzzo, Lazio a Molise
Národný park Gran Sasso e Monti della Laga
Krasové jaskyne Grotte di Stiffe

Viac výletov nájdete na TripAdvisor alebo na Turistickom sprievodcovi Google.

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím