Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Zájazdy

Všeobecné informácie

1 2 3 »

O destinácii

Považuje sa za najnavštevovanejšie miesto Kalábrie. Rozprestiera sa na hraniciach zálivu SV. Eufemia a Gioia Tauro. Z Grécko - normandskej doby sa zachovalo mnoho historických skvostov. Medzi historické skvosty  patrí normandská katedrála postavená v 11. storočí, na vrchole skalnatého útesu kostol Sv. Márie, kostol Sv. Františka a mnoho ďalších kostolov, palácov, kaplniek. Pre oblasť je typická pláž s jemným bielym pieskom a priezračným morom.

Najpredávanejšie hotely:

Hotel Villaggio Marco Polo***, Hotel Residence Solemare****, Hotel Tropis****, Hotel La Perla***

Vzdialenosť od letiska

Vzdialenosť od Letiska Lamezia Themre je 65 km

Vzdialenosť od Bratislavy

približne 1800 km 

Dĺžka letu

približne 2 hod

Dĺžka trasy

od letiska približne 90 minút

Pláž

piesočná 

More

čisté priezračné more s teplotou vody do 26 stupňov Celzia 

Deti

V hoteloch sa nachádzajú detské kútiky, organizujú sa denne animácie a na pláži je možné využitie rôznych vodných športov.

Šport

Vďaka čistému a priezračnému moru majú ideálne podmienky milovníci potápania.Okrem potápania si prídu na svoje aj milovníci vodných športov a tenisu. 

Výlety

Väčšiu časť historických pamiatok nájdete v historickom centre mesta Tropea, kde môžete navštíviť paláce pochádzajúce zo 17. a 18 . storočia. Najznámejšou a najvýznamnejšou pamiatkou je katedrála z 11. storočia a jezuitský kostol Chiesa del Jesu.  

Zábava

V krajine nájdete veľa zábavných barov a reštaurácií s typickými špecialitami. Na svoje si určite prídu návštevníci aquaparku v Zambrone

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím