Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Čierna Hora » Budva

Iberostar BELLEVUE
★★★★

Veľmi dobré9.4
Popis hotela
Termíny
Galéria
Recenzie
Iberostar BELLEVUE - 1 Iberostar BELLEVUE - 2 Iberostar BELLEVUE - 3 Iberostar BELLEVUE - 4 +10
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Piesočnatá pláž miešaná s kamienkami je situovaná priamo pri hoteli. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícií za poplatok.

Centrum

Centrum v meste Budva je vzdialené približne 2 kilometre. 

Bazén

V areáli hotela je k dispozícií vnútorný bazén, vonkajší bazén a bazén pre deti.

Od letiska

Letisko v meste Tivat je vzdialené približne 30 kilometrov.

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Bečiči, centrum mesta Budva je vzdialené približne 2 kilometre. Hotel je postavený priamo v strede záhrad v kopcoch s nezabudnuteľným výhľadom na pláž a more.

Internet

K dispozícií je WiFi pripojenie.

O hoteli

Obľúbený hotel priamo na pobreží Jadranského mora. Vďaka jeho polohe a kvalitne poskytovaným službám splní očakávania príjemne strávenej dovolenky aj náročnejším klientom, ale aj rodinám s deťmi. 

Ubytovanie

Hotel disponuje veľkými dvojlôžkovými izbami s možnosťou jednej prístelky a rodinnými izbami pre 4 osoby s vlastnou kúpeľňou a televízorom. 

Stravovanie

koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, presná koncept All Inclusive je k dispozícií v hoteli. 

Služby

Hotel organizuje pravidlene večerný program pre hostí. K dipsozícií je knižnica, šípky a stolný tenis. V hoteli sa nachádza bankomat. Za poplatok je k možnosť využitia wellness centra, potápania, tenisových kurtov, vodných športov a práčovne. 

Nákupné možnosti

Priamo v hoteli sa nachádzajú obchody a v bezprostrednej blízkosti hotela. 

Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.
9.4
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 11:46
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Personál bol veľmi priateľský a nemohol pre nás urobiť viac, vždy sa usmieva, príjemné a tvrdo pracujú. Izby boli každý deň upratané, čisté uteráky a toaletné potreby. Mali sme peknú izbu .. základná, ale veľký balkón s nádherným výhľadom na more a hory. Jedlo bolo vynikajúce a bohaté plus veľká ponuka. Nádherné koktaily v bare pri bazéne a pizzeria snack bar. Rôzne šťavu a nealkoholické nápoje aké si ani neviete predstaviť. Ďakujem všetkým zamestnancom za to, že to bolo tak príjemné. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 11:42
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel, izba, personál (super) Veľmi pekná pláž, čistá, príjemná. všetko je vynikajúce. Na túto dovolenku budeme dlho spomínať a chceme sa vrátiť.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 11:40
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Recepcia a personál hotela sú veľmi priateľský. Izba bola čistá a priestranná s balkónom. K dispozícii sú krásne bazény. Jedlo v rôznych reštauráciách je skvelé s obrovským výberom. Skvelá poloha pri mori. Ideálne aj na výlety vo všetkých smeroch.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 11:40
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.de
Plusy: Bola som veľmi nadšená z návštevy hotela Iberostar Bellevue. Jedlo bolo vynikajúce a personál bol veľmi príjemný. Obzvlášť užitočným a priateľským k hosťom bola Ivana Konatar. Bola to veľmi dobrá dovolenka a ďakujeme všetkým.
zobraziť viac
7
Hodnotenie od zákazníka: 23.5. 2018 o 11:38
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.cz
Plusy: Hotel celkom slušný, ale personál žiadna veľká sláva, pozdraviť tam nevie s výnimkou manažérov v kravate nikto. Vstup do mora z štrkovo-piesočnatej pláže je dosť zložitý a voda je zakalená. Jedlo neustále sa opakujúce bez akejkoľvek pestrosti. Na 4 * hotel je to slabší priemer.
zobraziť viac