Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Čierna Hora » Budva » Budva

Hotel WOW
★★★★

Veľmi dobré8.0
Popis hotela
Termíny
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Hotel WOW - 1 Hotel WOW - 2 Hotel WOW - 3 Hotel WOW - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.
Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.

O destinácii

Patrí k najstarším mestám na Jadrane. Pochváliť sa môže 17-timi nádhernými plážami, ktorých dĺžka dosahuje celkovo 25 km. Je to mesto divadiel a festivalov, sviatkov, hotelov a pláží. Je spojené s letoviskom Bečiči promenádnou cestou. Je tu množstvo športových možností ako sú vodné lyžovanie, vodné skútre, paragliding, potápanie, jachting, rybolov, tenis, futbal atď. Od 01.07 do 20.8 sa v meste koná festival "Budva - mesto divadla".

Mapa

Video

8
8
Hodnotenie od zákazníka: 13.12. 2018 o 13:02
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel WOW je nový hotel a všetko je vo výbornom stave. Izba bola naozaj veľká a má štýl bytu s malým kuchynským kútom, obývacou izbou a spálňou oddelenou dekoratívnou stenou, z ktorej sú dvojité televízory na oboch stranách, takže môžete vidieť z postele a taktiež z pohovky. To je veľmi pekný a chytrý nápad. Izba bola veľmi čistá a s pekným bočným pohľadom. Pekné okná s dvojitým zasklením, takže z rušnej cesty pred hotelom nie je moc hluku. Hotel je len kúsok pešo od centra. Raňajky boli skutočne veľmi dobré. Personál bol dobrý a užitočný.
zobraziť viac
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím