Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Ferrotour

Logo Ferrotour
FERROTOUR a.s., Hlavná 71, 040 01 Košice

Dátum vzniku

01.04.1992

O cestovnej kancelárii

Táto CK má históriu už od roku 1990, ktorá sa v minulosti venovala poskytovaním služieb  zamestnancom podniku VSŽ. Dnes CK patrí medzi popredných tour operátorov, ktorý prispôsobuje svoje služby svojím klientom prevažne z východoslovenského regiónu. Veľký dôraz kladie na pomer cena a kvalita. CK má vo väčšine destinácií svojich delegátov, ktorí hovoria po slovensky a česky. Delegáti Vám zabezpečia príchody a odchody autobusov a pri leteckej doprave transfér z letiska alebo na letisko, organizujú úvodné informačné schôdzky a informačné hodiny.

Sezóna 2021

Destinácie

Taliansko, Bulharsko, Grécko, Chorvátsko, Severný Cyprus, Turecko

Ponuka zájazdov

Medzi stálych zákazníkov patria nielen individuální klienti, ale i domáce a zahraničné firmy, záujmové skupiny, dobrovoľné organizácie a kluby, či športové kolektívy.

  • CK zabezpečuje leteckú prepravu z letiska Košice do Bulharska a Grécka, Turecka.
  • Autobusová preprava, či možnosť rezervácie ubytovacích a stravovacích služieb s možnosťou individuálnej dopravy do Chorvátska.
  • Autobusové zájazdy majú nástupné miesta výlučne v mestách východného Slovenska (Bardejov, Prešov a Košice).

Novinky

Novinkou CK sú letecké poznávacie zájazdy z Košíc ako je Kamboža, Vietnam a Lisabon. Ďalšou novinkou je rozšírenie ponuky pobytov v Taliansku a to konkrétne v oblasti Kalábria. Na túto sezńu pridala CK možnosť zájazdou do Moskvy a Petrohradu a taktiež na Island.

Tipy a odporúčania

Bulharsko

Hotel ST. Valentine  - Hotel s príjemnou atmosférou a so stravou vo forme švédskych stolov. Je situovaný blizko centra a krátkou prechádzkou od pláže.

Blue Pearl - Moderný hotel priamo na pláži blízko centra Slnečného pobrežia.

Continental Happy Land - Starší hotel s rozľahlým areálom, ktorý sa postará o celodennú stravu. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov. 

Hotel Breza  - Hotel s príjemnou atmosférou s výhodnou polohou.

Grécko 

Hotel Alkyon - Hotel vhodný pre menej náročnejších s priestrannými izbami a výhodnou polohou. 

Hotel Venus - Hotel s rodinnou atmosférou v pokojnom prostredí, ubytovanie v hoteli je jednoduchšie.

Hotel Athena - Pokojná rodinná atmosféra, chutná strava a kvalitné služby. 

Chorvátsko 

Komplex Margarita Maris - Kvalitná a chutná strava v pokojnom prostredí ideálnom pre rodiny s deťmi. Izby disponujú kuchynským kútom. 

Hotel Kornati - Moderný hotel s možnosťou rušného nočného života v blízkosti centra Biograd na Moru.

Komplex Oaza Sunca Bungalovy - Ubytovanie je umiestnené v rozľahej záhrade, poskytujúcej súkromie. Ubytovanie sa poskytuje so stravou all inclusive a nápojovým režimom počas celého dňa.

Taliansko 

Rezort Le Dune Blu - Rezort s priateľskou atmosférou v pokojnom prostredí s výbornou stravou vhodnou pre všetky vekové kategórie. Ubytovanie je zabezpečené v prízemných bungalovoch. 

Turecko 

Grand Seker - Menší hotelový rezort s pokojnou atmosférou vhodnou pre rodiny s deťmi s kvalitnými službami. Hotel za prijateľnú cenu je vzdialený od pláže s pozvoľným vstupom tristo metrov. 

Side Star Park - Obľúbený hotel situovaný priamo na promenáde plnej kaviarni, obchodov a reštaurácií. Hotel je známy kvalitnými službami a výhodnou polohou. 

Zaujímavosti

V strediskách Sv. Filip i Jakov a Kaštelánska riviera parkovanie zadarmo. Nástupné miesta Bardejov - Prešov - Košice bez príplatkov. 

Na stiahnutie

Certifikát poistenia
Zmluvné podmienky
Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Viac informácií. Súhlasím