Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

ÚVOD » Albánsko

Hotel Dolce Vita
★★★

Veľmi dobré8.0
Popis hotela
Termíny
Galéria
Recenzie
Hotel Dolce Vita - 1 Hotel Dolce Vita - 2 Hotel Dolce Vita - 3 Hotel Dolce Vita - 4 +5
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Krásne široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je vhodná pre malé deti a aj pre neplavcov. Je situovaná hneď pri hoteli. Slnečníky a ležadlá k dispozícií zadarmo.

Centrum

Centrum mesta Tirana sa nachádza 43 km od hotela. 

Bazén

K dispozícií veľký bazén v tropickom štýle a detský bazén.Slnečníky a ležadla pri bazéne zadarmo.

Od letiska

Letisko Rinas je vzdialené cca 39 km od hotela.

Poloha

Hotel je situovaní v meste Durrës v najstaršom meste Albánska.

Internet

Wifi pripojenie zadarmo v spoločných priestoroch.

O hoteli

Elegantný hotel Dolce Vita Vás zaujme pohodovou atmosférou a udržiavaným zeleným areálom, ktoré obklopujú stredomorské borovice a palmy poskytujúce tieň. Zaujme Vás aj rozľahlým bazénom v tropickom štýle a krásna vstupná hala s recepciou a možnosťou posedenia. 

Ubytovanie

Ubytovanie v moderných  štandardných izbách v hlavnej budove s možnosťou 1 prístelky alebo v depandance sú dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek. Za príplatok izba s výhľadom na more. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, sušič vlasov, individuálne nastaviteľná  klimatizácia, TV, SAT, trezor, telefón, balkón alebo terasa s posedením.  

Stravovanie

Stravovanie je formou All inclusive. Raňajky, obedy, večere sú podávane formou bufetu, ľahké popoludnajšie občerstvenie a konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby vo vyhradenom čase.   

Služby

Hostia môžu využiť vonkajší bar s terasou v záhrade, zmenáreň, kryté pódium na večerne programy. 

Nákupné možnosti

Nákupné možnosti sa nachádzajú v centre mesta Tirana. 

Domovská stránka

www.hoteldolcevita.al
Zariadenie momentálne nemá žiadne termíny v ponuke.
8
8
Hodnotenie od zákazníka: 17.5. 2018 o 12:19
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel je na peknom mieste. V blízkosti pláže a majú naozaj pekné vybavenie. Jedlo v hotelovej reštaurácii je dostatočne dobre. Mnoho izieb má pekný výhľad a všetko je tu čisté ...
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 17.5. 2018 o 12:18
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Priateľský rodinný hotel. Majiteľ sa osobne snaží privítať a rozprávať sa so všetkými hosťami. Boli sme tu už trikrát. Manažér Bladi a jeho zamestnanci sú veľmi efektívni, všetko robia bez problémov. Piesočnatá pláž je čistá a dobre udržiavaná. Neďaleko je nočný klub - niečo, čo sa nemusí páčiť ľuďom, ktorí hľadajú pokojné noci.
zobraziť viac
8
Hodnotenie od zákazníka: 17.5. 2018 o 12:16
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.cz
Plusy: Hotel je naozaj krásny, mali sme veľkú, priestrannú izbu s manželskou posteľou a dvoma prístelkami, ktoré sme nepoužili, lebo sme boli len pár. Všetko bolo krásne čisté, každý deň upratané, nové uteráky, nové mydlo aj šampón. V izbe bol malý "trezor" alebo skôr taká plechová skrinka, ktorá bola priskrutkovaná k stene, však "trezor" nešiel zamknúť. Na recepcii hovorili anglicky, vždy sa usmievali, pomohli s každou otázkou. Čo sa týka jedla, bolo ho dosť, bohužiaľ teda naozaj každý deň rovnaké, alebo veľmi podobné. Avšak chlapci, ktorí jedlo doplňovali makali na 110%. Tácky neboli prázdne snáď ani minútu a hneď všetko dopĺňali a celý čas naozaj lietali. Pláž pri hoteli krásne čistá, lehátka aj slnečníky zadarmo. More bolo čisté, ale občas sa tam objavili medúzy. Inak naozaj hotel krásny, nemôžem vytknúť nič okrem toho "trezoru" a občasne slabé wifi, ale to bola naozaj maličkosť. Všetkým odporúčam.
zobraziť viac